Raport młodzieżowy. 18-19.05.2019

W ostatni weekend swoje mecze rozgrywały drużyny młodzieżowe Sparty. Oto wyniki:

JUNIOR MŁODSZY

Podopieczni trenera Muślewskiego przegrali z Orłem Kcynia 1:4. Strzelcem bramki był Robin Zacharko.

SKŁAD: Błażejewski - Zimny, Cieślak, Becker, Kowalski - Kostrzewa, Guziołek, Witkowski, Zacharko R - Rozmarynowski, Wieczorek oraz Zacharko J trener: Muślewski

MŁODZIK STARSZY

Podopieczni trenera Arkadiusza Utechta podejmowali drużynę Unii Solec Kujawski. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Spartan, aż 14:0. Autorami bramek byli: Kosecki - 2, Pytel - 2, Grajek - 2, Staśkiewicz - 2, Kamiński - 2 Rurek - 1, Adamczak - 1, Utecht - 1 i jedna bramka samobójcza.

SKŁAD: Ptaszyński - Roszak, Adamczak, Kuras - Grajek, Kosecki, Hutek, Pytel - M. Rurek oraz  Utecht, Sypniewski, Staśkiewicz, Kamiński, Michałek. trener: Utecht

MŁODZIK MŁODSZY

Z powodów braków kadrowych na swój mecz nie pojechała drużyna młodzików młodszych.

ORLIK STARSZY

Zawodnicy trenera Roberta Zacharko pojechali do Bydgoszczy aby rozegrać swój mecz z Juventusem Bydgoszcz. Mimo ambitnej walki, spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Bydgoszczy 8:0 (2:0)

SKŁAD: Kozłowski - Woźniak F, Kołodziejczak, Adamczak - Chojnacki K, Hutek, Sztuba, Oracz - Chojnacki P oraz Występski, Widziński, Woźniak N, Będzitko trener: Zacharko